Rádi děláte blízkým radost?

Je podzim a zanedlouho nastanou ty nejkrásnější svátky v roce. Jak se na ně připravujete? Dlouho dopředu nebo pár dní před Štědrým dnem se začínáte stresovat? Rychle napéct cukroví a perníčky, uklidit, koupit stromeček, vánoční dárky a rychle je zabalit. Tento předvánoční stres je zbytečný. Zkuste si letos přípravy vychutnat bez stresu a s klidem v časovém předstihu.

Například novoročenky a PF 2015 můžete začít připravovat již nyní! Pravděpodobně nestihnete během vánočních svátků navštívit všechny Vaše blízké, proto novoročenky jsou vhodným nástrojem, jak popřát vše nejlepší v novém roce. Moc ráda dostávám novoročenky, které jsou darovány od srdce a vyzařuje z nich nápaditost a důvěrné osobní sdělení. Přání, která potěší a zároveň dojímají.

Novoročenky mi dávají příležitost k zamyšlení a inspiraci povšimnout si toho, co jinak ve spěchu života míjíme. Cením si čas, který odesílatel s přípravou novoročenek stráví. A proto i já dbám na to, aby mnou zaslané novoročenky vyjadřovaly, jak moc mi na mých blízkých záleží, i když s nimi v danou chvíli nemůžu být.

Padla na Vás atmosféra Vánoc? Ideální okamžik pro zajištění novoročenek!

 

972 celkem shlédnutí, 1 shlédnutí dnes